پانچ ورق با دستگاه CNC

 پانچ ورق با دستگاه CNC

امروزه با پیشرفت صنعت و توجه به زیبایی بیشتر در آن باعث شده است اهمیت صنایعی مانند پانچ ورق هایی از جنس های مختلف مانند استیل ، چوب و آلومینیم بیشتر شود. استفاده از ابزارهای پیشرفته و سریع در این زمینه یک امتیاز مثبت برای فعالان در پانچ ورق تلقی می شود. در میان پانچ ورق با دستگاه CNC از اهیمت فوق العاده ای برخوردار است.

 پانچ ورق با دستگاه CNC
پانچ ورق با دستگاه CNC

دستگاه پانچ ورق CNC

پروسه پانچ ورق با دستگاه CNC  توسط پرس CNC انجام می شود. دستگاههای CNC  ابزارهای مختلفی دارند و به صورتی طراحی شده اند که قابلیت این را دارند که ورق مورد نظر برای پانچ طوری در محورهای عمودی و افقی حرکت کند که دقیقا در محل مورد نظر قرار گیرد و پانچ شود. پانچ در واقع همان عمل سوراخ کردن ورق است به این صورت که با فشاری که دستگاه پانچ ورق به ورق وارد می کند حفره هایی به شکل مورد نظر که می تواند دایره ، مستطیل یا چند ضلعی های دیگر باشد ایجاد می شود.

دستگاه CNC این قابلیت را دارد که اشکال سه بعدی مانند فرورفتگی و خم شدگی و حتی نیمه برشی را بر روی ورق ایجاد کند. همچنین این دستگاه قابلیت ایجاد دنده مارپیچی، تا کردن نوارهای کوچک، پانچ کردن لبه های برش داده شده بدون ایجاد هیچ گونه علامت و نشانه ابزاری را دارند و در نتیجه این دستگاه ها  بسیار سازنده هستند.

شرکت سالید متخصص در فعالیت های پانچ ورق فلزی ، پانچ ورق استیل و ساخت قالب پلاستیک و فلزی ، ساخت قالب های تزریق پلاستیک ، برش لیزری فلزات ، حکاکی لیزری فلزات و برش لیزری آلومینیوم آماده ارائه نمونه کار و نمونه سازی سریع و تحویل به موقع و با کیفیت سفارش به مشتری است. برای آگاهی بیشتر در این مورد و همچنین اطلاع از قیمت قالب پلاستیک می توانید با مسئولان گروه صنعتی سالید تماس حاصل نمایید.