حکاکی لیزری

 حکاکی لیزری

حکاکی لیزری عموما به دو دسته کلی حکاکی لیزری فلزات و حکاکی لیزری غیر فلزات تقسیم بندی می شود. از موارد استفاده حکاکی لیزری می توان به ایجاد نقش و نگار بر روی اجسام زینتی و جواهرآلات  ، حکاکی روی انواع پارچه و چرم و کاغذ ،  حکاکی روی قطعات خودرو ، حک شماره سریال، کدها و لوگوی شرکتها بر روی محصولات یا لوازم جانبی ، قطعات لاستیکی و فلزی و … اشاره کرد.

 حکاکی لیزری
نمونه ای از حکاکی لیزری غیر فلزات
 حکاکی لیزری
برش و حکاکی لیزری

این روش در قدیم به روش دستی روی انواع اجسام انجام می گرفت اما امروزه با استفاده از پرتو لیزر و دستگاههای ویژه حکاکی لیزری می توان با سرعت و دقت بیشتر این کار را انجام داد و همچنین تولید نقش و نگارهای پیچیده و خاص توسط این دستگاهها آسان تر شده است . از دیگر مزایای استفاده از دستگاههای برش لیزری فلزات می توان به کاهش خطا در حکاکی ، عدم آسیب به فلز در حکاکی لیزری فلزات به اجسام به علت عدم تماس سطحی با فلز اشاره کرد.

 

گروه صنعتی سالید با بیش از ده سال سابقه درخشان در زمینه برش لیزری فلزات ، حکاکی لیزری فلزات ، تولید قطعات صنعتی و همچنین ساخت قالب های پلاستیک با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته پیشرو در ارائه خدمات برش و حکاکی لیزری فلزات است.

 حکاکی لیزری
دستگاه حکاکی لیزری فلزات فایبر

فعالیت حکاکی لیزری در شرکت سالید با دستگاه حکاکی لیزری فلزات فایبر و CO2 انجام می شود. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه و مشاهده نمونه کار برش و حکاکی لیزری فلزات و حکاکی لیزری غیر فلزات می توانید به سایت شرکت سالید مراجعه نمایید و برای سفارش و اطلاع از قیمت خدمات می توانید با مسئولان گروه صنعتی سالید تماس حاصل نمایید.

 حکاکی لیزری
حکاکی لیزری فلزات

علاوه بر برش  و حکاکی لیزری فلزات مانند شرکت سالید به عنوان یک قالب ساز پلاستیک در عرصه ساخت قالب پلاستیک ، ساخت قالب تزریق پلاستیک ، ساخت قالب های تزریقی فعالیت دارد.