برش لیزری آلومینیوم

 برش لیزری آلومینیوم

امروزه با توجه به پرکاربرد بودن آلومینیوم در صنعت طبیعتا برش آلومینیوم نیز با اصول پیشرفته و سریع مورد توجه است و استفاده از روش هایی مانند برش لیزری آلومینیوم کانون توجه صنعتکاران شده است به طوری که شرکت های مطرح در زمینه برش و حکاکی لیزری فلزات ، از مهارت در برش لیزری آلومینیوم به عنوان یک مزیت رقابتی استفاده می کنند. در این میان گروه صنعتی سالید با بهره گیری از دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته در برش و حکاکی لیزری فلزات مانند دستگاههای CNC پیشتاز در عرصه برش لیزری آلومینیوم است.

برش لیزری آلومینیوم در شرکت سالید

در گروه صنعتی سالید برش لیزری روی انواع فلزات و آلیاژها مانند فولاد ، استیل ، آلومینیوم انجام می شود. در این شرکت برش لیزری آلومینیوم تا ضخامت ۵-۴ با نهایت دقت و ظرافت و با پیشرفته ترین و دقیق ترین دستگاهها چه در زمینه طراحی و چه در زمینه برش انجام می شود.

برای آگاهی بیشتر از فعالیت های این شرکت در زمینه برش لیزری فلزات ، برش لیزری آلومینیوم ، حکاکی لیزری فلزات  و همچنین قالب سازی مانند قالب ساز پلاستیک می توانید به سایت این شرکت مراجعه و با دیدن نمونه کارها و رزومه این شرکت در مورد نحوه سفارش و قیمت محصولات با مسئولان گروه صنعتی سالید تماس حاصل نمایید.

در ادامه تصاویر و نمونه کارهایی در زمینه برش و حکاکی لیزری فلزات خصوصا برش آلومینیوم نشان داده شده است.

 برش لیزری آلومینیوم
برش لیزری فلزات

 

 برش لیزری آلومینیوم
برش و حکاکی لیزری فلزات

 

 برش لیزری آلومینیوم
حکاکی لیزری فلزات در شرکت سالید

برش لیزری آلومینیوم یکی از فعالیت هایی است که شرکت سالید با ارائه آن به طور اصولی و دقیق افتخار خدمت رسانی به مشتریان گرامی را دارد. این شرکت علاوه بر موارد ذکر شده در زمینه های مختلف و متنوعی مانند ساخت قطعه پلاستیکی ، ساخت قالب بادی ، ساخت قالب دایکاست ، ساخت قالب تزریقی مهارت دارد و آماده ارائه مشاوره و نمونه کار به مشتریان و علاقه مندان است.

 

Save

Save