برش لیزری فلزات در شرکت سالید

 برش لیزری فلزات در شرکت سالید

برش لیزری خصوصا در مورد فلزات امروزه بسیار مورد توجه صنایع مختلفی از جمله خودرو سازی ، صنایع هوایی ، کشتی سازی ، تابلو سازی و …. هستند. برش لیزری فلزات فناوری  است که در آن با اشعه  لیزر فلزات مختلف را با دقت زیاد ،سرعت بالا و با قدرت زیادی برش می دهند. برش لیزری فلزات به دلیل قطر کم لیزر بسیار دقیق و با کمترین خطا عمل می کند. البته در انتخاب نوع فلز برای برش لیزری باید دقت کرد زیرا لیزر اشعه بسیار قدرتمندی است که برخی از فلزات توان برش توسط آن را ندارند.

یکی از فلزهایی را که می توان توسط اشعه لیزر برش داد فلز آلومینیم است. برش آلومینیم با ضخامت بالا یکی از فعالیت هایی است که شرکت سالید در آن تبحر دارد. علاوه برش لیزری فلزات در شرکت سالید ، برش لیزری روی سایر مواد مانند آلیاژ فولاد ، استیل در شرکت سالید انجام می شود.

 برش لیزری فلزات در شرکت سالید
برش لیزری فلزات در شرکت سالید

مهارت برش لیزری فلزات در شرکت سالید

در حالت کلی محدودیت خاصی برای برش لیزری فلزات وجود ندارد اما توان فلزات مختلف برای برش با اشعه لیزر متفاوت است و یک برشکار با مهارت باید این نکته را در نظر داشته باشد. علاوه بر فلزات برش لیزری روی اجسام دیگر از جنس چوب و شیشه نیز انجام می پذیرد و به علت همین گسترده وسیع بسیار مورد توجه است. عمده مزیت برش لیزری فلزات نسبت به سایر روش های برشکاری سرعت بالا و دقت زیاد و درنتیجه خطای کمتر در هنگام برشکاری است.

از مزیت های دیگر برش لیزری فلزات نسبت به روش های سنتی می توان به سهولت استفاده از لیزر هنگام برشکاری اشاره کرد با برش لیزر فلزات طرح هایی با لبه های صاف و بدن برش و چین خوردگی ناشی از خطای دستگاه خواهیم داشت. برای دیدن نمونه کارهای برش لیزری فلزات در شرکت سالید می توانید به سایت این شرکت مراجعه و یا با مسئولان گروه صنعتی سالید تماس حاصل نمایید.

 برش لیزری فلزات در شرکت سالید
برش لیزری فلزات
 برش لیزری فلزات در شرکت سالید
برش لیزری بر روی شیشه

گروه صنعتی سالید پیشرو در ارائه خدمت برش لیزری فلزات با بیش از ده سال سابقه در زمینه برش لیزری آلومینیوم ، حکاکی لیزری فلزات ، ساخت قالب بادی ، ساخت قطعه فلزی ، ساخت قالب دایکاست و ساخت قالب تزریق پلاستیک . برش لیزری فلزات با پیشرفته ترین دستگاههای موجود انجام می پذیرد.

Save